Переможці ІІІ етапу Всеукраїньских олімпіад 2009-2010 н.р

  Прізвище, ім’я           Клас     Місце    Предмет      Вчитель

Іванюк Вікторія            8-Б         І         Біологія         Білецька О.Е

Сухарева Тетяна         11-А        ІІ           Хімія           Староста К.Є

Шикула Юрій                5-Б        ІІ       Образ.мист.    Давиденко С.М

Перечинська Марія    11-А        ІІІ     Математика   Трофимлюк М.Й

Заяць Андрій                  8-Б        ІІІ     Математика    Казмірчук-Анчугіна

                                                                                                           А.А

Крайнер Любомир      11-А        ІІІ       Біологія           Білецька О.Е


         Переможці ІІ етапу Х Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика
2009-2010 н.р.

  Прізвище, ім’я              Клас        Місце         Вчитель

Пасьович Катерина        6-Б             ІІ          Данилюк О.М

Носенко Сільвестр         7-А              ІІ          Гоголюк В.В

Прісняк Марина              9-Б             ІІ          Попадич О.І

Староста Олександр      10-А             І           Комишна Н.С

Сухарева Тетяна            11-А            ІІІ         Гоголюк В.В

                            Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

                                              2009-2010 н.р

Прізвище, ім’я                 Клас        Місце         Предмет            Вчитель

Зубашков Андрій               8-Б            ІІ           Рос. мова         Чепур Т.І

Комарницька Аліна          9-Б            ІІ          Рос. мова       Перекрест Н.Б

Стріщак Наталія              11-А          ІІІ           Рос. мова         Чепур Т.І

Шикула Юрій                    5-Б          ІІІ         Образ.мист.     Давиденко С.М

Білецька Наталія              7-А          ІІІ         Образ.мист.     Давиденко С.М

Блага Олеся                      10-А          ІІ              Історія         Ігнатоля М.П

Букієвський Ростислав     9-Б          ІІІ             Історія          Сільцер С.Б

Тетеря Світлана                 9-Б          ІІІ             Історія          Сільцер С.Б

Носенко Сільвестр             7-А           ІІ         Географія      Дворська Н.О

Заяць Андрій                        8-Б         ІІІ         Географія      Дворська Н.О

Перечинська Марія         11-А           І       Математика    Трофимлюк М.Й

Староста Олександр        10-А          ІІ       Математика    Трофимлюк М.Й

Заяць Андрій                        8-Б         ІІІ      Математика     Казмірчук-

                                                                                                       Анчугіна  А.А

Крайнер Любомир             11-А           І              Біологія         Білецька О.Е

Іванюк Вікторія                   8-Б           ІІ             Біологія         Білецька О.Е

Блага Олеся                         10А          ІІІ            Біологія          Білецька О.Е

Данч Патріція                       9-А           ІІ          Укр. мова        Сірко М.Ф

Перечинська Марія           11-А          ІІІ         Укр. мова         Гоголюк В.В

Макарович Тетяна            10-А          ІІІ         Економіка        Піньо Н.Я

Перечинська Марія           11-А           ІІ             Фізика          Костюков В.В

Заяць Андрій                         8-Б           ІІІ            Фізика          Костюков В.В

Сухарева Тетяна                11-А           ІІ              Хімія           Староста К.Є

Заяць Андрій                         8-Б           ІІ              Хімія           Староста К.Є

Зубашков Андрій                  8-Б           ІІІ            Хімія            Староста К.Є

Йордан Владислав               9-Б           ІІ          Тех.праця      Шпонтак Я.Ю

Крайнер Любомир              11-А          ІІІ         Тех.праця      Шпонтак Я.Ю

Блага Олеся                         10-А          ІІІ        Обсл. праця     Піньо Н.Я