Головна » 2015 » Грудень » 24

У сучасному світі на людей завжди і всюди чатує небезпека. Якщо доросла людина в такому випадку не розгубиться і прийме правильні дії, то молоде покоління цьому треба навчати. Кожен учень повинен знати, де чекати небезпеки і від чого, щоб в майбутньому передбачити, запобігти та уникнути її.

Щоб поглибити свої знання з основ безпечної життєдіяльності, учора, 22 грудня, учні 5-Б класу ліцею "Інтелект" завітали до Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області.

Даний захід розпочався з цікавої та пізнавальної програми. Дітей ознайомили з пожежно-рятувальним автомобілем та обладнанням, що є на озброєнні у рятувальників. Учням роз’яснили у яких випадках застосовують гідравлічні ножиці, які дуже швидко розрізають металеві конструкції. Фахівці групи водолазних робіт АРЗ СП також показали дітям спорядження, за допомогою якого проводяться підводні та рятувальні роботи. Розповіли цікаві факти про місця для купання в місті. Саме ця інформація виявилася для учнів надзвичайно цікавою: вони навперебій задавали запитання та поглиблювали свої знання, – стверджують в У ДСНС України в Закарпатській області.

Професіонали групи радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення нагадали правила поведінки та дії при розбитті ртутного термометра.

Далі за справу взялися піротехніки. Вони розповіли школярам про загрози вибухонебезпечних знахідок. Насамперед вони роз’яснили малятам, що таке вибухівка, які різновиди ВНП існують та як правильно діяти у разі знаходження небезпечного предмету. Щоб дітям було цікавіше, піротехніки показали макети гранат, мін, артилерійських снарядів та інших вибухівок.

Так як вже переддень Новорічних свят, начальник групи піротехнічних робіт Сергій Шалаєнко ознайомив малечу з правилами поведінки з святковою піротехнікою, приділивши найпильнішу увагу піротехнічним засобам: петардам, хлопавкам, бенгальським вогням. Адже невміле поводження та використання піротехнічних засобів призводить до непередбачуваних ситуацій (мало хто знає, що ці предмети здатні розриватися в руках людини). У будь-якому випадку потрібно вивчити інструкції щодо використання цих засобів у побуті.

Діти були в захопленні від почутого та побаченого, їх оченята сяяли, усмішка не сходила з вуст. 

Джерело: PMG.ua

Переглядів: 155 | Додав: Moderator | Дата: 24.12.2015