Головна » 2016 » Липень » 05

  

 З 6.06 по 24.06.2016 року на базі нашої школи працював пришкільний табір відпочинку " Веселий вулик". У таборі відпочивало 120 дітей різних вікових категорій. 

   Основними формами роботи табору були: ігри, квести, змагання, бесіди, екскурсії. Протягом всієї табірної зміни для відпочинку дітей вихователями проводилися спортивні заходи, ігри з використання м’ячів, скакалок, обручів тощо. У кожному загоні проводилися бесіди з безпеки життєдіяльності: "Основні правила поведінки на воді", " У лісі", "Перегрівання", "Гігієна харчування" та інші.  Діти багато часу перебували на свіжому повітрі, більшість ігор та змагань відбувалися на вулиці. Вихованці табору з великим задоволенням брали участь у різних конкурсах, були активними учасниками заходів. Усі заходи та заняття сприяли вихованню патріотизму, любові до рідного міста, розвивали творчі здібності, кмітливість, спритність, вміння працювати в групах.

   По закінчення табору стало помітно, що діти ще більше здружилися, навчилися доцільно проводити час, цінувати своє життя.

Переглядів: 201 | Додав: Moderator | Дата: 05.07.2016

Цього року наша школа представляла Ірландію.

 

 

Переглядів: 184 | Додав: Moderator | Дата: 05.07.2016