Головна » 2016 » Листопад » 04

   З  вересня поточного навчального року декілька навчальних закладів міста, серед яких БПЛ «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. № 11,  приймають участь у Проекті «Забезпечення якісної освіти ромських дітей у дошкільних навчальних закладах та у початкових класах», який має на меті створення моделі забезпечення якісної інклюзивної освіти для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Цей проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» (Україна)  й  програми «Раннє дитинство» Фонду відкритого суспільства (Велика Британія).

   У рамках даного проекту  в 1-2 класах школи  з вересня  2016  р. проводиться ціла низка заходів, спрямованих на його реалізацію. Це і проведення тренінгів для вчителів та психологів школи,  і навчання педагогів новим освітнім практикам, і  залучення до роботи ромського помічника вчителя та налагодження співпраці з батьками. Вже зараз у практику роботи педагогів впроваджено нові цікаві методи роботи: «Ранкові зустрічі», «Дитина тижня», «Робота в центрах діяльності» та інші. Вчителі початкових класів працюють над створенням навчально-розвивального середовища, орієнтованого на кожну дитину. Окрім того,  у школі розпочав працювати ромський помічник вчителя, який є асистентом педагогів у всіх видах навчально-виховної роботи та забезпечує додаткову підтримку ромським дітям для позитивних змін у їх розвитку.

   Сьогодні, 04.11.2016 р., тренер ВФ «Крок за кроком» Луценко Інна Василівна, яка є науковим співробітником лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, проводить черговий  навчальний семінар-тренінг для вчителів початкових класів, їх асистентів і психологів БПЛ «Інтелект» та  НВК «Ялинка», впродовж якого відбувається обмін думками щодо перших результатів роботи за проектом,  опрацювання нових методів роботи зі школярами, планування роботи на наступний період.

   На фото – фрагменти семінару-тренінгу.

Переглядів: 264 | Додав: Moderator | Дата: 04.11.2016